Україна і світ

В Іспанії через сильні дощі вже зафіксовано шостий смертельний випадок

Метеорологи відзначають, що за останні дні кількість опадів сягнула понад 400 літрів на квадратний метр, що викликало переповнення річок, сильні повені і руйнування доріг

Джерело: 112.ua

В Іспанії зафіксовано шостий смертельний випадок після того, як на країну обрушилися проливні дощі. Про це повідомляє газета El Pais.

Як повідомляється, перші дві жертви були зафіксовані на південному сході Іспанії в місті Альбасете, де автомобіль з двома пасажирами потрапив під повінь. Також смертельні випадки зафіксовані в Альмерії, Гранаді і в провінції Ла-Хамула.

Метеорологи відзначають, що за останні дні кількість опадів сягнула понад 400 літрів на квадратний метр, що викликало переповнення річок, сильні повені і руйнування доріг. Майже 3,5 тис. муніципалітетів на південному-сході Іспанії були евакуйовані.

Новини за темою: У США кількість жертв урагану “Доріан” досягла не менше 50 осіб

Уряд вже направив більше тисячі солдатів і 325 транспортних засобів для допомоги постраждалим регіонам.

Раніше повідомлялося, що до Багамських островів наближається новий тропічний шторм “Умберто”, який в найближчі дні може посилитися до рівня урагану. На Багамах через ураган “Доріан” пропали без вісті 2,5 тис. чоловік.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close