Україна і світ

В Індонезії відсутність заражених коронавірусом назвали божою допомогою

У Міністерстві охорони здоров’я заявили, що сила молитов допомагає не заразитися смертельним вірусомМіністр охорони здоров’я Індонезії Тереван Агус Путрано заявив, що повна відсутність в країні заражених людей коронавірусом пов’язана з силою молитов і божою допомогою. Про це пише Reuters.

“Якщо до цієї секунди всі взяті проби у людей з підозрою на коронавірус були негативними, то це благословення Всемогутнього”, – сказав він

Міністр охорони здоров’я зазначив, що всього було взято 134 проби. На сьогоднішній день це всі громадяни країни, у яких була підозра на зараження смертельним вірусом, але всі вони виявилися здорові. Він також заявив, що взяті аналізи у двох людей, загиблих від схожих симптомів, які виявляються при зараженні короновирусом, дали негативний результат.

Відомо, що 23 лютого в західній частині країни, в місті Батам, помер громадянин Сінгапуру. За словами голови місцевого агентства охорони здоров’я, його смерть була викликана нібито лихоманкою та задишкою. Ще одна смерть була зафіксована в південній частині Індонезії, в місті Семеранг. Тут медики заявили, що він помер не від коронавіруса, а від пневмонії, викликаної грипом H1N1, яким заразився за кордоном.

Раніше повідомлялося, що вчені з Гарвардського університету, які вивчають поширення коронавіруса, прийшли до висновку, що Індонезія повинна була зафіксувати випадки зараження смертельним вірусом і повідомити про них. Міністр охорони здоров’я Путрано висловив невдоволення такою оцінкою Гарварду. Він закликав учених відвідати країну і особисто переконатися, що влада нічого не приховує.

Як відомо, в лютому 238 індонезійців були евакуйовані з китайського Уханя – центру епідемії коронавіруса. Всіх їх помістили на карантин на індонезійському острові в окрузі Натуна. Після виписки їм видали довідки про те, що вони здорові.

За останніми даними, кількість заражених коронавірусом у світі зросла до 82 541 людини. З них 2 810 осіб померли і 33 212 – вилікувалися.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close