Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

в ГУР оцінили запаси та можливості їх виробляти

Фото: Факти ICTV

До кінця весни РФ планує ще кілька масованих ударів по об’єктах енергетики України, а потім ворогу знову знадобиться пауза для накопичення ракет.

Таку думку висловив представник Головного управління розвідки Міноборони України генерал-майор Вадим Скібіцький виданню РБК-Україна.

Скільки ракет лишилося у РФ

Зараз у Росії, за нашою оцінкою, залишається близько 950 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівня з дальністю у понад 350 км. Ми спостерігаємо тенденцію, що вони, як правило, намагаються тримати свої запаси на рівні не менше 900 ракет, – наголосив представник ГУР.

Зараз дивляться

За його словами, росіяни починають масовані атаки, коли їм вдається накопичити понад 900 ракет, і роблять паузу, коли запаси підходять до цієї позначки, тобто наразі вони вже наближаються до цього ліміту.

Скібіцький повідомив, що у квітні Росія планує виробити близько 40 ракет Х-101.

– Ми прогнозуємо, що росіяни зможуть провести ще кілька масованих атак (2-3 – саме масованих), а далі будуть змушені знову взяти деяку паузу для накопичення ракет та Шахедів. Проте окремі локальні обстріли можуть при цьому продовжуватись, – додав він.

Щодо крилатих ракет Калібр, за даними розвідки, у РФ їх наразі щонайменше 260 одиниць, і у квітні ворог планує виробити 30 таких ракет.

– Що стосується швидкісних ракет, які летять з південного напрямку, наразі складно визначити, чи це Циркони, чи модернізовані Онікси. Якщо ж говорити про звичайні Онікси, то, за нашими даними, їхні запаси у росіян становлять 440 одиниць. Зараз вони змогли поновити їхнє виробництво на рівні 6-8 ракет на місяць, – підсумував Скібіцький.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 769-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Джерело: РБК-Україна

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 10:56:48