Україна і світ

В Грузії виявили перший випадок зараження коронавірусом, Туреччина посилила прикордонний контроль

Зараженим виявився 50-річний чоловік, який повернувся з ІрануУ Грузії підтвердили перший випадок зараження коронавірусом у 50-річного чоловіка, який повертався з Ірану через Азербайджан. Про це повідомляє місцеве видання “Новости-Грузия”.

Прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія створив надзвичайну міжвідомчу координаційну групу. Прийнято рішення заборонити сухопутне пересування між Грузією і Іраном на два тижні.

Раніше Грузія вже призупинила польоти з КНР та Ірану. Крім того, в країні заборонено ввезення тварин з Китаю. В аеропортах і на пунктах пропуску через державний кордон Грузії фахівці перевіряють всіх туристів.

У зв’язку з виявленням зараженого в Грузії, з 26 лютого Туреччина посилила прикордонний контроль з цією країною: раніше потрапити в Туреччину можна було за грузинським паспортом або іншим внутрішнім документом, але тепер знадобиться закордонний паспорт. 

Таким чином турецькі прикордонники зможуть відстежити попередні подорожі. Відповідно, людина отримає відмову у перетині кордону, якщо за останній 21 день перебувала у Китаї, Ірані, Південній Кореї чи Італії.

Нагадаємо, що у Литві через коронавірус оголосили надзвичайний стан. Випадків зараження там поки виявлено не було.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close