Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Чернигове проходит церемония прощания с нардепом Поляковым

У понеділок, 11 жовтня, в Чернігові прощаються із покійним народним депутатом від групи За майбутнє Антоном Поляковим.

Церемонію прощання з нардепом організували в Чернігівському обласному філармонійному центрі за адресою проспект Миру, будинок 15.

Провести Полякова в останню путь прийшли жителі міста, народні депутати України, колеги по фракції За майбутнє, колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

У коментарі журналістам нардепи висловлювали думку, що до обставин смерті Антона Полякова є багато запитань. Вони ставлять під сумнів версію природної смерті депутата та не вірять, що покійний міг сам вжити метадон, котрий, за даними правоохоронців, виявили в крові Полякова.

Як наголосив співголова депутатської групи Партія За майбутнє Тарас Батенко, ніхто ніколи не помічав, щоб Антон Поляков перебував під впливом наркотичної речовини.

– Жодного випадку такого не було. Слідство розглядає дві версії: що він сам вживав і що це був злочинний намір з метою вбивства народного депутата. Треба розглядати всі версії, об’єктивно підійти до цього, – зазначив Батенко.

Людей усередину філармонійного центру пропускали по декілька осіб. Усередині була присутня родина покійного депутата Полякова – зокрема, його дружина та матір.

Приїхала попрощатися і нардеп від групи За майбутнє Анна Скороход. Раніше в поліції, розповідаючи про останні години життя Полякова, підтвердили, що Скороход була його співмешканкою.

Сьогодні також відбудеться похоронна відправа у Спасо-Преображенському соборі Чернігова. Приблизно о 13:00 Антона Полякова поховають на цвинтарі Яцево у Чернігові.

 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-11 12:23:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин