Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В Чернігові заговорили про зупинку ТЕЦ

В державі загалом і в Чернігові зокрема назріває енергетична криза. За словами міського голови Владислава Атрошенка, причина цього – законодавство, що заставляє теплогенеруючі компанії працювати собі в збиток.

«Зараз ТЕЦ або повинна зупинятись повністю, відправляти людей на біржу, або працювати собі в збиток», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Про це мер заявив під час чергового виконкому.

Загалом же, крім цього, на засіданні було подовжено строки ремонту вулиці Кільцевої.

«Пропонується для проведення будівельних робіт на перехресті Кільцева – 1 Травня дозволити перекриття руху до 9 серпня 20-ї години», – Євгеній Дейнеко, заступник начальника управління ЖКГ ЧМР.

З важливого – комунальні заклади охорони здоров’я отримають нове обладнання. Частину їм передадуть діагностичні ультразвукові та рентгенографічні системи. Частину куплять.

«Ми купляємо лапароскопічне обладнання для проведення хірургічних операцій», – Владислав Кухар, генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2».

Також виконком затверджував режими роботи торгівельно-обслуговуючих закладів Чернігова. Цього разу більшість звернень було від автомийок.

«Автомийки просять цілодобовий режим роботи», – Віталія Ярещенко, заступник начальника управління економічного розвитку ЧМР.

Все погодили. Решта, більшість питань, були технічними і врегульовували життєдіяльність різних сфер в місті.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

15.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова