Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В Чернігові пройде Всеукраїнський марш за тварин

В Чернігові пройде Всеукраїнський марш за тварин

В неділю, 5 вересня о 12:00 за ініціативи зоозахисногоруху UAnimals відбудеться головна гуманістична подія країни. Мешканці усіх обласних центрів одночасно пройдуть головними вулицями своїх міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості.

Пройде Всеукраїнський марш і в Чернігові, де організатором події виступить ГО «Крок до тварин».

“5 вереснявідбудетьсяВсеукраїнський марш за тварин! Чому? Бо нас дістало, що Парламент ігноруєбільшістьзоозахиснихзаконопроєктів. Нас дістало, щознущання з тварин все щепродають як розваги. Нас дістало, щоживодеріввиправдовують суди. Нас дістало, щожорстокість до тварин з кожним днем лише множиться.

Годіігноруватистражданнятварин! Годізнущань! Годіексплуатації! Годівідкладатигуманність! Ми не маємо права мовчати й шукативиправдання для бездіяльності” – каже засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук.

Нагадаємо, що Всеукраїнський марш за тварин проходить із 11 основними вимогами:

 • Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях.
 • Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг.
 • Заборона створення і функціонування притравочних станцій.
 • Відмова від використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії та ін.
 • Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.
 • Заборона хутрових ферм;
 • Сприяння припиненню діяльності живодерів-догхантерів.
 • Припинення програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України.
 • Внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.
 • Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників.
 • Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.
 • “ Кожна така подія дає надзвичайний поштовх у боротьбі за захист тварин, законодавчому регулюванні та свідомості людей. Наразі Чернігів займає досить сильні позиції в зоозахисті України. Ми ніколи не втомлюємось повторювати – все починається з відповідальності. Прийти на марш означає підтвердити своє прагнення до гуманного цивілізованого суспільства. Тож приєднуйтесь!” – каже одна із із організаторів маршу в Чернигові та член ГО «Крок до тварин»  маршу в Чернігові Яна Тулупова

  Марш у Чернігові відбудеться 5 вересня о 12:00 і стартуватиме від перехрестя вулиціІвана Мазепи та пропекту Миру, збір навпроти в парку навпроти пі церії «Базис», далі буде рухатися по проспекту Миру до скверу ім. М. Попудренка. Слідкувати за новинамимаршу у Чернігові можна на сторінці івенту https://www.facebook.com/events/307137551054838

  Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

  25.08.2021
  Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова