Україна і світ

В Черкасах школи закрили на карантин

Карантин триватиме з 29 січня по 9 лютого
У Черкасах усі школи закрили на карантин із 29 січня до 9 лютого – відповідне рішення ухвалив виконком. Про це повідомляє Ua:Черкаси.

За словами директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міськради Олега Стадника, карантин оголосили, оскільки в обласному центрі спостерігається швидкий ріст захворюваності на ГРВІ та грип.

Щодо дошкільної освіти, то директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов повідомив: оскільки вона не є обов’язковою, то батьки самі вирішують, чи відводити дитину в дитсадок.

Як повідомлялося, школи восьми українських областей закрили на карантин через спалах захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ). В Донецькій області закрили 59 шкіл, ще 9 частково призупинили роботу. У Волинській області 7 шкіл призупинили навчання, у Сумській – 15, у Вінницькій –  13, у Рівненській 39. Повністю закривають школи у Сєвєродонецьку Луганської області (відновлять роботу через тиждень), Житомирі (карантин триватиме до 5 лютого), Одесі (відкриються через два тижні) і Бердянську Запорізької області. В самому Запоріжжі закриваються 27 шкіл. 

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close