Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В Бахмачі молода родина лікарів отримала квартиру

В Бахмачі молода родина лікарів отримала квартиру

У Бахмачі придбали двокімнатну квартиру для молодих спеціалістів-медиків – Івана та Інни Воронів.

Про це повідомляє Бахмацька РДА.

Іван та Інна немісцеві, чоловік родом із Закарпаття, а дружина – з Чернігівщини. За спеціальністю Іван – ортопед-травматолог, а Інна – невропатолог. За невеликий період роботи молоді лікарі вже встигли позитивно зарекомендувати  себе нарівні з багатьма іншими досвідченими лікарями.

Зокрема, Іван Іванович – фанат своєї справи, постійно опановує та запроваджує нові методики лікування пацієнтів, які потребують і новітнього обладнання. Зважаючи на це, з районної казни виділені кошти в сумі понад 400 тис. грн. на придбання системи шейверної артроскопічної, яка призначена для розтину, згладжування і видалення тканини або дрібної кістки. Іншими словами – це якісне та високотехнологічне обладнання, яке дозволить робити малоінвазивні артроскопічні операції під відеоконтролем. До речі, таке сучасне медичне обладнання на Чернігівщині є лише в обласній та Чернігівській міській лікарнях.

Квартира придбана за кошти районного бюджету на первинному ринку – в новозбудованому цегляному будинку, що на вулиці Героїв Крут у Бахмачі. Загальна площа помешкання – 54,4 м2, а вартість житла становить 450 тис. грн.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.12.2020