Україна і світ

В “Азові” прокоментували напад на штаб “Опозиційної платформи ‒ За життя” у Кривому Розі

В "Азові" прокоментували напад на штаб "Опозиційної платформи ‒ За життя" у Кривому Розі

Лідер нацкорпуса “Азов” у Кривому Розі Вадим Іващенко прокоментував “Першому Міському” ситуацію з інцидентом в офісі політсили “Опозиційна платформа – За життя”. Вадим Іващенко не заперечував, що офіс розгромили його соратники. Однак зазначив, що хлопців спровокували.

Джерело: 112.ua

“Сепары хочуть побудувати “русский мир” тут. У всіх містах, де відкривають офіси. Їх лідери їздять на переговори, в цей час гинуть хлопці на фронті. Яка ще причина повинна бути? Всі інші не діють”, – заявив Іващенко.

Також він зазначив, азовці просто прийшли поспілкуватися з місцевими членами “Опозиційної платформи – За життя”, але розмова перейшла в конфлікт. За словами лідера нацкорпуса в Кривому Розі, хлопців на бійку спровокували.

Нагадаємо, вранці 14 червня в приймальню політсили “Опозиційна платформа – За життя” у Кривому Розі увірвалися близько двох десятків молодих людей в масках. Вони розгромили офіс і побили працівників, які там знаходилися. Постраждалі помітили у нальотчиків символіку нацкорпуса “Азов”.

“Опозиційна платформа ‒ За життя” розцінює цей напад як жест відчаю радикалів і прихильників “партії війни”. “Бачачи зростаючу підтримку партії, вони намагаються використовувати силу, щоб нас зупинити. Ми заявляємо — нас не залякати! Незважаючи на продовження політичних переслідувань і атаки нацистів, ми будемо і далі боротися за права українських громадян. “Опозиційна платформа ‒ За життя” була і залишається єдиною послідовною і реальною опозицією до війни, убогості і безправ’я! З нами мільйони! Український народ переможе!” – заявили в партії.

Джерело: www.112.ua