Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

В атмосфері радості та добра: до ніжинських «спартанців» завітало новорічне свято

Новорічно-різдвяні дива у Ніжині тривають. Останніми днями відбулося стільки заходів, що здається, в них було задіяне ледь не все населення міста. Особливо багато уваги – дітлахам. В першу чергу, це їхнє свято, пов’язане з вірою у добру казку, а також з чаклунством та подарунками.

Сьогодні, 26 грудня, СК «Спарта» влаштував традиційний новорічний турнір з дзюдо для своїх найменших вихованців, котрі тільки-но розпочали займатися у клубі єдиноборств.

У спортивній залі на вул. Космонавтів (приміщення належить спеціалізованому авіазагону) зібралися більше 50 юних спортсменів, їхні тренери та батьки. Малеча налаштована по-бойовому, дорослі вболівають. Дух змагань передати неможливо!

Від імені Ніжинського міського голови Олександра Кодоли юних дзюдоїстів, тренерів та батьків привітали заступник міського голови Сергій Смага та секретар міської ради Юрій Хоменко.

«Протягом цього року спортсменами нашого міста проведена колосальна робота. Влітку відкрита школа дзюдо, яка продовжує демонструвати чудові результати. Загалом у спорті задіяно понад  5 тисяч хлопчиків та дівчаток. Ми хочемо, щоб ця кількість в майбутньому тільки зростала, щоб у Ніжині з’являлося якомога більше таких спортсменів, як чемпіонка Наталка Чистякова. Міська рада на чолі з Олександром Кодолою робила і надалі робитиме все можливе, аби спорт у Ніжині розвивався», — підкреслив Сергій Степанович.

Ю. Хоменко зауважив, що у сьогоднішньому турнірі переможених не буде, всі, хто вийшов на татамі, вже переможці.

С. Смага та Ю. Хоменко щиро подякували юним спортсменам за досягнення, волю до перемоги, а їхнім батькам – за підтримку. Тренерам – окрема щира подяка. Вони переживають за своїх вихованців не менше, ніж батьки, разом з ними ділять поразки і перемоги.

Це Сергій та Олексій Полтавцеви, Сергій Антонян, Микола Лук’яненко, Роман Дубінський, Геннадій Антоненко. Незабаром до когорти ніжинських тренерів приєднається майстер спорту України Даніїл Карлов, коли у травні наступного року отримає диплом про вищу освіту.

Президент федерації дзюдо Ніжина Костянтин Смалій також привітав присутніх з прийдешніми новорічними святами, побажав нових досягнень, гарних результатів. Слід зауважити, що без К. Смалія не було б і тієї «Спарти», якою вона є сьогодні. Йому вдалося об’єднати тренерів, які стали справжньою потужною командою, котра працює на результат.

Сьогоднішній турнір відбувся за підтримки відділу з питань фізкультури і спорту Ніжинської міської ради, який очолює Павло Глушко.

Заступник міського голови С. Смага та секретар міської ради Ю. Хоменко здійснили приємну місію нагородження юних спортсменів – кожному дісталася медаль. Солодкі подаруночки дітлахам вручив Святий Миколай.

Найменшим спортсменам – Аніті Полтавцевій та Сашку Антоненку  — виповнилося по 4 рочки. К. Смалій подарував малюкам іграшки.  

У залі встановилася святкова атмосфера: малеча та батьки щиро раділи подарункам,  посмішки не сходили з облич. Не обійшлося без сліз – настільки емоційними були змагання! Але привітання та подарунки зробили свою добру справу – додому всі пішли щасливі.

Ми звернулися до президента федерації дзюдо Костянтина Смалія з проханням прокоментувати побачене.

«Цей рік був для спортсменів Ніжина дуже плідним. Зокрема, для нас, дзюдоїстів – наші вихованці вибороли чимало перемог. Сьогодні ми вручили юним спортсменам медалі та подарунки від імені «Спарти». Але й підтримка від міської влади цьогоріч була колосальною. Щиро дякуємо міському голові Олександру Кодолі  та його команді, депутатам міської ради за те, що вони всіляко сприяють  розвитку спорту у місті. Зичу всім здоров’я, успіхів та веселих свят!» — побажав К. Смалій.

 Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-26 17:14:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин