Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Антарктиці вперше виявили спалах Covid-19

Антарктида перестала бути єдиним континентом без коронавірусу після виявлення Covid-19 у 36 осіб на чилійської дослідницької станції.

Серед тих, що заразилися – 26 чилійських військових і 10 осіб з обслуговуючого персоналу. Їх евакуювали в місто Пунта-Аренас на півдні Чилі, вони перебувають на самоізоляції і почуваються добре. У трьох членів екіпажу корабля, який прибув на допомогу базі, теж виявили коронавірус.

O’Higgins – одна з 13 чинних чилійських баз в Антарктиці. Вона розташована неподалік від найбільш північної точки Антарктичного півострова.

Незважаючи на те, що в Антарктиці ніхто не живе постійно, за зиму там побували близько тисячі дослідників і інших відвідувачів.

Вакцинація від коронавірусу

21 грудня стало відомо, що Європейське агентство лікарських засобів рекомендувало дозволити використовувати в Євросоюзі вакцину від коронавірусу виробництва компаній Pfizer і BioNTech.

Відомо, що препарат від Pfizer має 95% ефективність. Велика Британія стала першою країною, яка на початку грудня дозволила його використання.

Вакцина також використовується вже у США, Канаді, Саудівській Аравії та Мексиці.

Джерело: ABC

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-22 09:59:19