Україна і світ

В Англії загорівся Ашдаунський ліс, відомий завдяки казці про Вінні-Пуха

Джерело : www.112.ua

BBC

В Англії загорівся Ашдаунский ліс. Саме він у свій час послужив прототипом Чудесного лісу (в оригіналі – Стоакрового лісу), де жили герої дитячої казки Алана Мілна про Вінні-Пуха. Про це повідомляє BBC.

“>

Член пожежної бригади Ендрю Гаусден зазначив, що пожежа такого масштабу вночі трапляються рідко. При цьому, за його словами, немає підстав вважати, що це був підпал.

Гаусден сказав, що, незважаючи на недавній дощ, підлісок був дуже сухим, тому вогонь поширився досить швидко. “Ми отримали багато дзвінків, в тому числі від поліцейських, у яких недалеко розташований навчальний центр”, – повідомив він.

Від вогню навряд чи змогли врятуватися рептилії, тому що вони недостатньо швидко пересуваються. Також напевно знищені гнізда з відкладеними в них яйцями і пташенятами, які птахи звили на землі. Великим тваринам начебто лисиць і оленів пощастило більше – швидше за все, вони встигли вчасно втекти.

У 1925 році вже відомий до того моменту драматург Алан Олександр Мілн переїхав зі своєю родиною в село Хартфілд недалеко від Ашдаунского лісу. Його пустки і мальовничі галявини стали прототипом Стоакрового лісу (у переказі Бориса Заходера він відомий як Чудовий ліс), де й жив, мабуть, найвідоміший у світі ведмедик та його друзі.

Ашдаунский ліс знаходиться в заповіднику High Weald і разом з прилеглою пусткою займає дві третини всієї його території розміром у 2,5 тисячі гектарів.

У лютому цього року в Ашдаунском лісі з-за неуважності волонтерів сталося одразу дві пожежі.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-30 03:15:00

Close