Україна і світ

В анексованому Криму російські силовики провели обшуки в будинках двох кримських татар

Джерело : www.112.ua

Кримська солідарність

В анексованому Криму вранці, 30 квітня, російські силовики провели обшуки в будинках двох кримських татар – Ролана Османова і Ділявера Бекірова. Про це повідомляє “Кримська солідарність” в Facebook.

Слідчі заходи у будинку Ролана Османова розпочалися приблизно о 6 годині ранку. У кримського татарина, який проживає в с. Урожайне Сімферопольського району, в будинку перебувала літня мати, дружина та двоє малолітніх дітей. Відомо, що в квітні 2018 року Османов виходив з одиночним пікетом на захист Ханського палацу. На його плакаті було написано – “>

Дещо пізніше з’явилося повідомлення про ще однин обшук – в будинку кримського татарина Ділявера Бекірова, який проживає в с. Живописному. 

Обидва слідчі заходи закінчилися тим, що російські силовики покинули домоволодіння, нікого не забрали. В будинку Османова, за словами силовиків, нібито, шукали наркотики. Про причини обшуку у Бекірова не повідомляється.

Нагадаємо, Росія анексувала Крим у березні 2014 року. Крим оголошено тимчасово окупованою територією. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. РФ заперечує окупацію півострова і називає це “відновленням історичної справедливості”.

Після анексії Криму Росією на півострові регулярно відбуваються обшуки і допити місцевого населення. Правозахисники характеризують це як “боротьбу з інакомисленням”.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-30 09:50:34

Close