Україна і світ

В Адміністрації Зеленського розцінили як жарт електронну петицію за його відставку

Богдан сказав, що команда нового президента працюватиме над тим, щоб кількість незадоволених політикою Зеленського зменшилася

Джерело: 112.ua

В Адміністрації Зеленського розцінили як жарт електронну петицію за його відставку

Глава Адміністрації президента Андрій Богдан розцінив як жарт електронну петицію за відставку президента Володимира Зеленського, яка була розміщена на офіційному сайті глави держави і набрала 25 тисяч голосів за першу добу після реєстрації. Про це Богдан заявив у ефірі “1+1”.

“Ми розцінюємо цю петицію як жарт. Можливо, навіть смішний жарт. Законом передбачені випадки, коли повинні бути завершені повноваження президента. Такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента”, – сказав глава АП.

Новини за темою: Петиція на сайті АП за відставку Зеленського набрала 25 тис. голосів – тепер її зобов’язані розглянути

За його словами, в АП розуміють, що якась частина населення незадоволена діями президента Зеленського.

Новини за темою: Зеленський не стане подавати законопроекти до Ради до формування пропрезидентської більшості, – Стефанчук

Богдан сказав, що команда нового президента працюватиме над тим, щоб кількість незадоволених політикою Зеленського зменшилася.

“Але ми будемо намагатися, щоб ця частина населення зменшувалася шляхом їх переконання і щоб вони стали нашими однодумцями”, – додав Богдан.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua