Місто і регіон

В 11 школі обрали Міні-міс. Фото – ПравдаТУТ Ніжин

Конкурс “Міні-міс школи” у ЗОШ №11 проводиться вже вшосте. На сцену школи традиційно виходять учасниці 1-2 класів, аби випробувати свої сили, проявити вміння та обдарування й зачарувати елегантністю, артистичністю та щирістю. Цього року в навчальному закладі засяяло 5 юних конкурсанток.

“Спочатку між собою змагалися дівчатка 1-4 класів. Це було ще в 2012 році. Тоді така традиція довго не прижилась, адже відчувалася різниця в віці між першокласниками та старшими дітьми. Тому з 2013 року ми почали проводити конкурс лише серед учнів 1-2 класів. Діти в цьому віці ще справжні, незіпсовані. Вони не прагнуть перемогти будь-якою ціною та намагаються виграти чесно”, – розповідає директор 11 школи Сергій Сипливець.

Учасниці мали подолати 4 випробувальні етапи: “Візитна картка”, “Країна талантів”, “Образ” та “Вечірня сукня”.

Оцінювали конкурсанток голова ГО “Правозахист Плюс” Анатолій Гунько та член правозахисної організації Лариса Жукова, секретар Ніжинської міськради Валерій Салогуб, директор ДНЗ №4 Олена Гурська, керівник міської організації Червого Хреста Наталія Саєнко та заступник директора фітнес-центру «Позитив» Інна Ковтун.

“Цьогоріч не було конкурсу поробок. Більшість виробів виготовлялися не дитячими руками, а батьками учасниць. Це, на мою думку, є необ’єктивним. Тож цей етап ми просто прибрали як одне з випробувань. Ввели й деяке обмеження. Так, директор та працівники школи не мають право входити до складу журі, бо це нечесно. І тоді нам працювати в школі буде просто неможливо”, – зазначає Сипливець.

Володаркою титулу “Міні-міс школи-2018” стала Юля Волошина. “Міс-ніжність” – Анастасія Грицан, “Міс-чарівність” – Каріна Шуст, “Міс-Грація”– Єва Вакуленко, а “Міс-Талант” – Поліна Константиненко.

Вперше за історію конкурсу м’яку іграшку отримали не лише конкурсантки, але й ведучі. Кожен член журі прийшов на “Міні-міс школи” з ведмедиком для нагородження. Анатолій Гунько вирішив придбати іграшки й для ведучих.

Фото Ігоря ВОЛОСЯНКІНА

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

 


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua
Close