Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В’їзд до Чернігова зі сторони Количівки буде освітлений

В’їзд до Чернігова зі сторони Количівки буде освітлений

На південному під’їзді до обласного центру (дорога М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі) вже встановили опори зі світильниками, вестимуть лінії електроживлення. На початку 2021-го планується підключення до енергетичних потужностей.

Освітленою буде дорога від кінця села Количівка до автомобільного мосту, що на в’їзді до Чернігова. Ділянка поза населеним пунктом. Дві смуги руху. Жвавий потік легкових авто та пасажирських автобусів. Часто водії на швидкості ідуть на обгін, виїжджаючи на смугу для руху зустрічного транспорту. Небезпечні маневри часом призводять до ДТП.

Для безпеки водіїв по всій протяжності раніше було встановлено металеве бар’єрне огородження з світловідбиваючими елементами. Аби в’їзд до обласного центру був безпечнішим, цьогоріч встановлюють освітлення. Протяжність ліній проводу – близько 5 кілометрів. Також планується встановити тут систему відеоспостереження. Підрядна організація – ТОВ “Тесла-Монтаж”.

Задля підвищення безпечності дорожнього руху у 2020 році у Чернігівській області влаштовується освітлення у трьох місцях концентрації ДТП та підвищеної аварійності. Це ділянки трас:

– Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч (c. Киселівка Чернігівського району);

– М-01 Південний під’їзд до Чернігова (від кінця с. Количівка Чернігівського району до автомобільного моста на в’їзді до Чернігова);

– М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ (перехрестя з дорогою Т-25-24 Борзна-Ічня-Прилуки, поворот на смт Борзна).

Перша локація має засвітитися до кінця 2020 року, інші дві – на початку 2021 року.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

30.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова