Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

УЗ отримала 15 додаткових станцій супутникового зв’язку Starlink

Укрзалізниця отримала 15 пристроїв для доступу до супутникового інтернету Starlink від однієї з найбільших IT-компаній України N-iX. Про це повідомив голова правління УЗ Олександр Камишін, передає пресслужба залізничної компанії.

– Залізниця стала першою державною компанією, яка під час війни почала використовувати Starlink. Першу станцію ми отримали на початку березня — одразу після Михайла Федорова, – заявив Камишін.

Він розповів, що УЗ додатково отримала 10 пристроїв Starlink першого покоління та 5 — другого.

Ці системи використовуються для стабільного та надійного зв’язку критичних систем, які забезпечують роботу залізниці. Такий інтернет забезпечує безперебійне з’єднання, адже його не можна відключити або зламати.

– Попереду у нас ще багато діджитальних проєктів. Нам, та нікому, крім нас, відновлювати все, що будо зруйновано війною. Це можливість побудувати нові надсучасні системні рішення, – підкреслив голова правління Укрзалізниці.

Як раніше повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, внаслідок війни з росією українські морські порти опинилися у тимчасовій блокаді, тому експорт української продукції буде переорієнтований на залізницю.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-13 20:53:41

Магазин Автозапчастин м.Ніжин