Україна і світ

Ухилявся від призову: У Львівській обл. судитимуть 21-річного хлопця

Хлопець пройшов медобстеження і його було визнано придатним до служби, але до військкомату він не з’явився

Джерело: 112.ua

Ухилявся від призову: У Львівській обл. судитимуть 21-річного хлопця

У Львівській області судитимуть 21-річного хлопця, який ухилявся від призову на строкову військову службу. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

“Чоловік, який перебував на обліку у військовому комісаріаті, пройшов обстеження військово-лікарською комісією і його було визнано придатним до проходження строкової військової служби. Однак, всупереч вимогам ст. 1 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, умисно, без поважних причин не прибув до райвійськкомату для відправки. Таким чином він ухилився від призову” , – йдеться у повідомленні.

Так, під час досудового слідства між прокурором і обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості та узгоджено міру покарання у вигляді одного року обмеження волі (із застосуванням ст. 75 КК України). Обвинувальний акт з цією угодою скеровано для розгляду до суду.

Нагадаємо, з 1 квітня до 30 червня в Україні проходить призов на строкову військову службу. Повідомлялося, що в квітні-червні планується призвати 18 тис. 752 людини, з яких у Збройні сили направлять 9 тис. осіб, у Національну гвардію – 5 тис. 152 людини, у Державну прикордонну службу – 4 тис. осіб, у Державну спеціальну службу транспорту – 600 осіб.

Кримінальна відповідальність за ухилення від військової служби може настати за статтею 335 КК і передбачає обмеження волі до трьох років.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua