Місто і регіон

Увага! Введено більш суворі карантинні обмеження

222

З 6 квітня по всій Україні набирають чинності нові та більш суворі карантинні обмеження. Згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

У постанові № 255 від 2 квітня позначений список обмежувальних заходів на час карантинного режиму.Зокрема забороняється до 24 квітня 2020 року:

  • Перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;
  • Перебування на вулиці без документів, що засвідчують особу;
  • Переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини;
  • Перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;
  • Відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • Відвідування установ паліативної допомоги, органів соцзахисту населення;
  • Відвідування навчальних закладів;
  • Проведення будь-яких масових заходів (культурних, спортивних, релігійних, громадських), за винятком заходів для забезпечення роботи органів влади.

Також уряд визначив громадян, які мають дотримуватися умов ізоляції під час карантину: контактні особи людини, з підтвердженим діагнозом COVID-19; особи з підозрою на коронавірус, або інфіковані з легкою формою захворювання, які не потребують шпиталізації.

Крім того потрібно дотримуватися режиму самоізоляції всім пенсіонерам старше 60 років, крім осіб, які беруть участь у запобіганні епідемії або забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури.

Також введено особливий режим в’їзду і виїзду на територію областей з установкою пропускних пунктів. На них буде проводитися температурний скринінг всіх водіїв і пасажирів транспортних засобів.

Шановні ніжинці та гості міста! Просимо віднестись до таких обмежень з повною відповідальністю та належним виконанням.

Джерело: Unenizh.org.ua

Категорії новин: Новини України та світу Новини Чернігова Новини Ніжина
Close