Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Увага! Відбудуться зміни у тарифах на ритуальні послуги

zminy-1-e1597390680468

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

З урахуванням вимог Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, затвердженої наказом Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 р. № 194, та наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 03.03.2009 р. № 52 «Про затвердження норм часу на надання ритуальних послуг та виготовлення предметів ритуальної належності»комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» було розраховано тарифи на ритуальні послуги – оформлення свідоцтва на поховання і оформлення договору- замовлення на організацію та проведення поховання,які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг.

Проект рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг» разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено також на офіційному сайті Ніжинської міської ради в розділі «Регуляторна політика» 16 лютого 2021 року.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань
приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу в електронному вигляді на електронну поштову адресу: kpvukg@ukr.net, uenemr@gmail.com та / або письмовому вигляді на адресу: 16600, м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Проект рішення про встановлення тарифів на ритуальні послуги

Пояснювальна до проекту рішення про встановлення тарифів на ритуальні послуги

Звіт про відстеження руляторного впливу проекту рішення ритуальні послуги

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення ритуальні послуги

Unenizh.org.ua
2021-02-16 20:08:04