Місто і регіон

УВАГА! Важливе повідомлення

dszn05

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ НІЖИНА!

    Комунальне підприємство КП «Виробниче управління комунального господарства» пропонує Вам долучитись до  комплексних заходів, направлених на збереження довкілля та підтримання належного рівня благоустрою нашого міста .

Реалізуючи свою активну громадянську позицію, Ви зможете надавати суттєву допомогу в протидії особам, якими дуже часто та ще й умисно  руйнуються результати  праці багатьох людей, якими створюється все необхідне для того, щоб ми мали комфортні умови проживання та відпочинку у нашому місті, створюється затишок в парках та скверах, прибираються вулиці та вивозиться ТПВ.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства», приймаючи до уваги все частіші випадки вандалізма та хуліганських дій по відношенню об’єктів інфраструктури міста, в тому числі й такі, що направлені на засмічування місць загального користування, неналежне поводження з побутовими та іншими відходами, а також, зважаючи на існуючі випадки викрадення та псування висаджених зелених насаджень та квітів, та в зв’язку з необхідністю оперативного реагування та притягнення до відповідальності винних осіб,  розпочало здійснення постійної відеофіксації  місць загального користування.

Встановлення з допомогою технічних засобів відеофіксації фактів вчинення адміністративних правопорушень, а також таких, що мають ознаки кримінальних вчинків (крадіжок та пошкоджень майна міста (квітів на клумбах, зламаних лавок у парках та скверах, зламаних урн для сміття, засмічення сміттєвих майданчиків, викидання пакетів зі сміттям просто посеред вулиці і. т. д.). та причетних до цього осіб, вважаються належними та достатніми доказами їх вини і  визнаються законною підставою для притягнення  до відповідальності.

Ст. 34 Конституції України, Законом України «Про інформацію», іншими нормативно – правовими актами України, якими регулюються питання, пов’язані зі збором інформації,  її збереженням та використанням,  жодним чином не заперечують проти ведення відео спостереження місць загального користування, як одного зі способів збору інформації з метою попередження та профілактики правопорушень .

Звертаємо увагу на те, що ведення відео спостереження та фіксації подій у місцях загального користування не має нічого спільного з  приватним життям осіб, які в силу певних  обставин можуть стати фігурантами правопорушень у разі їх ідентифікації технічними засобами.

Вважаємо, що тільки активна протидія проявам беззаконня з боку деяких осіб, які дозволяють собі безкарно  нищити результати кропіткої роботи по облаштуванню нашого старовинного міста, може принести позитивні результати.

Ще раз закликаємо Вас мешканців міста не залишатись осторонь жодного з випадків  псування майна громади, що також  має розцінюватись як і замах на гідність всіх громадян.

  Телефон для оперативного реагування

(068) 272 62 32

Джерело: Unenizh.org.ua

Close