Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

УВАГА! У місті працює спецтехніка з зимового прибирання, не чиніть перешкод!

З приходом до Ніжина зими, коли почали з’являтись опади у вигляді мокрого снігу з дощем, а коливання температурного режиму в повітрі та на ґрунті досягає позначок зі знаком « – », комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» розпочало зимовий етап прибирання вулиць.

На спеціалізований транспорт встановлено відвали для розчищення снігової маси та систему автоматичного розсипання суміші проти ожеледиці. Проведено весь спектр підготовчих та ремонтних робіт спецтехніки до початку зими. На період снігопадів та хуртовин буде залучатись вся техніка підприємства.

Поки наше місто спить і мешканці дивляться чудові сни, а також зранку, вдень та ввечері працівники комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” виконують свою вкрай важливу роботу. При виникненні ожеледиці працює спеціальний автомобіль МАЗ КДМ, який рівномірно розсипає протиожеледні реагенти по проїзній частині міста.

Зокрема, обробляються пішохідні переходи, перехрестя, зупинки громадського автотранспорту та під’їзди до них, спуски і підйоми на мости, шляхопровід та підйоми і спуски до регульованих та нерегульованих перехресть. Також, обробка реагентами проти ожеледиці виконується по всім маршрутам громадського автотранспорту.

У Ніжині є досить серйозна проблема – створення перешкод на шляху спеціалізованого транспорту КП «ВУКГ», коли при прибиранні снігу чи посипанні сумішшю проти ожеледиці на узбіччі чи проїзній частині міста припарковано різні автівки як легкові, так і вантажні. Тому ми вимушені звернутись з відкритим листом до кожного мешканця Ніжина чи гостей, які з різних причин приїздять до нашого міста і також чинять перешкоди.

Шановні водії транспортних засобів! Будь ласка, не залишайте на узбіччі та проїзній частині міста свій автотранспорт (особливо вночі). Працює спецтехніка з прибирання міста та посипання проїзної частини сумішшю проти ожеледиці, а ви просто не даєте змогу працівникам КП “ВУКГ” виконувати свою вкрай складну та відповідальну роботу. Коли працює спецтехніка на дорогах міста, а ви рухаєтесь за нею, обов’язково дотримуйтесь безпечної дистанції. Якщо ви їдете по одній смузі, а спецтехніка працює на зустрічній, по можливості прийміть вправо та дайте змогу автомобілю КП «ВУКГ» виконати свою роботу.

Шановні пішоходи! При пересуванні вулицями, алеями, тротуарами, пішохідними переходами тощо, будьте максимально уважні та обережні! При наближенні снігоприбиральної техніки чи техніки з посипання вулиць реагентами відійдіть, будь ласка, на безпечну відстань, дайте можливість їй зробити свою справу, а потім далі продовжуйте свій рух.

 Просимо всіх зберігати максимальну обережність, взаємоввічливість та повагу до інших учасників руху при пересуванні містом.

Дякуємо за розуміння!

Unenizh.org.ua
2021-12-24 16:06:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин