Місто і регіон

УВАГА! Дайте можливість працювати спецтехниці неушкодженою! (ганебна фотогалерея)!

Яскрава та золота осінь, вже передала свою владу холодній та крижаній зимі. Незабаром може розпочатись чергова ожеледиця, опади, у вигляді снігу, а можливо, й хуртовини. У місті потрібно буде посипати проїзні шляхи та тротуари сумішшю проти ожеледиці та очищати від снігової маси, також потрібно постійно прибирати стихійні сміттєзвалища та щодня вивозити сміття з майданчиків зі збору твердих побутових відходів. На жаль, така можливість є далеко не всюди і не завжди…

Ні для кого не буде якоюсь дивиною чи відкриттям, що Ніжин, переважно в мікрорайонах приватного сектору, просто завалений різними перешкодами біля приватних домоволодінь. Такі перешкоди можна спостерігати у вигляді куп щебеню, піску, цегли тощо або безлічі закопаних біля парканів бетонних, металевих і дерев’яних стовпчиків та імпровізованих квітників у вигляді старих покришок з автомобілів. Зараз, практично, кожна друга маленька вулиця чи провулок «заросли» великими кущами та іншою поростю, а також довжелезними гілками, що витикаються із-за парканів багатьох приватних володінь. Біля подвір’їв приватних домоволодінь росте велика кількість малих та великих дерев, які своїми гілками не дають проїхати спеціалізованій техниці КП “ВУКГ” неушкодженій.

А тепер уявіть, ви купили собі новеньке авто чи тільки-но пофарбували свою стареньку “ластівку”. Виїжджаєте зі свого гаражу, а біля воріт кущі, гілки та інші перешкоди, що можуть пошкодити ваш автомобіль подряпавши фарбу або навіть вибивши дзеркало. Що будете робити? Звісно, що підріжете гілки, що заважають вільному проїзду бо свою техніку шкода і треба берегти! Виникає інше питання: чому не привести до ладу територію з яку ви відповідаєте згідно чинного законодавства для вільної і безпечної роботи спецтехніки? Чи заради себе та свого майна можна щось зробити, а для якогось КП “ВУКГ” – зась?

На даний час ситуація,  яка склалась на деяких вулицях Ніжина є цілком не прийнятною та потребує негайної реакції і вирішення зі сторони самих мешканців.

Спецтехніка комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» або не в змозі взагалі проїхати певною вулицею, або немає елементарної можливості проїхати певні проміжки вулиць безпечно та без пошкодження техніки.

Величезні гілки, які стирчать із-за парканів приватних домоволодінь, дряпають фарбовану поверхню нової техніки, а більш товстіші можуть навіть розбити бокові дзеркала автомобіля, оптику фар та інших засобів світлової сигналізації автомобіля. Бетонні та металічні стовпчики, блоки, паркани квітників біля домоволодінь взагалі наражають спецтехніку на значні пошкодження не тільки кузовних частин, а й значно серйозніші поломки різних вузлів агрегатів.

Шановні власники приватних домоволодінь, ОСББ, керівники керуючих компаній, приватні підприємці та юридичні особи! У місті працюють нові сміттєвози та інша спеціальна техніка, яка на вулицях міста вдень, а, іноді, й вночі виконує весь спектр робіт з благоустрою. Ця спецтехніка не завжди і не всюди може проїхати, щоб виконати свою роботу. Просимо Вас провести інспектування територій за які Ви відповідаєте та привести їх до належного стану. Іноді достатньо підрізати декілька гілок чи спиляти невелике деревце, щоб навести лад. Такими діями Ви забезпечите вільний проїзд спеціалізованої техніки КП «ВУКГ» повз вашу вулицю чи двір багатоповерхівки, а, отже, виконання нею своїх прямих обов’язків на благо всього міста. Крім того, якщо Ви бачите на своїй вулиці аварійно-небезпечне дерево, яке потребує негайного видалення, потрібно невідкладно звернутись з письмовою заявою до Управління ЖКГ та Б.

Unenizh.org.ua
2022-12-02 14:01:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин