Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ускладнення коронавірусу забрали життя трьох ніжинців

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 квітня в області зафіксовано 139 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 75 чернігівців, 12 жителів Козелецького району, 10 – Бахмацького, вісьмох – Менського, сімох – Городнянського, чотирьох – Ріпкинського та трьох – Носівського. По два інфікованих у Ніжині та Сосницькому районі, по шість – у Талалаївському і Чернігівському, по одному – у Куликівському, Прилуцькому, Ніжинському й Сновському районах. З них 59 осіб на госпіталізації.

Читати також: Режим надзвичайної ситуації продовжено: деталі

На жаль, маємо ще 19 летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусом померли 11 чернігівців: дев’ять жінок від 41 до 91 року, та двоє чоловіків 70 і 82 років, троє чоловіків з Ніжина – 61,73 і 91 року. А також померли 70 річний прилучанин, 74 річна жителька Сосницького району, 74-річна – Менського, 83-річна – Козелецького та 71-річна Бобровицького. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 424 інфікованих. З них 240 чернігівців, 59 ніжинців, семеро прилучан, стільки ж мешканців Коропського і Носівського районів. По 11 одужавших у Козелецькому й Варвинському районах, по чотири – у Семенівському, Срібнянському, Корюківському, Куликівському, Борзнянському і  Городнянському районах, по п’ять – у Ріпкинському, Сосницькому, Новгород-Сіверському, Менському й Ічнянському. Дев’ять хворих одужало у Чернігівському районі, вісім – у Бахмацькому, шість – у Бобровицькому, по три – у Прилуцькому і Ніжинському, по два – у Талалаївському й Сновському.  З них 123 особи перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

За матеріалами Чернігівської ОДА

Джерело: mynizhyn.com
2021-04-22 13:56:03