Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Уряд затвердив Державну антикорупційну програму 2021-2025 – Шмигаль

Уряд України затвердив Державну антикорупційну програму, яка є інструментом реалізації Антикорупційної стратегії 2021-2025.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram каналі.

– Робимо ще один крок до побудови сучасної та ефективної антикорупційної інфраструктури. Сьогодні уряд затвердив Державну антикорупційну програму, яка є ключовим інструментом реалізації Антикорупційної стратегії 2021-2025, – написав він.

Очільник уряду пояснив, що зазначена програма містить заходи, спрямовані на підвищення ефективності системи запобігання корупції в різних сферах суспільного життя, формування негативного ставлення до корупції в суспільстві та забезпечення невідворотної відповідальності за корупцію.

Зараз дивляться

– Маємо розуміння, що такий важливий документ повинен залишатись живим, відкритим для пропозицій і доповнень. Тому будемо працювати з парламентом, з іншими стейкхолдерами, з керівниками антикорупційних органів, – додав Денис Шмигаль.

Він зазначив, що сьогодні Комісія визначила і подала в Кабінет міністрів України свої пропозиції щодо трьох фіналістів відбору на зайняття посади директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

– Тож уряд на найближчому засіданні затвердить директора бюро, – додав він.

Раніше очільник уряду казав, що сьогодні в Україні немає системної корупції, але є “поодинокі” прояви.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зазначимо, що президент Володимир Зеленський казав, що новий директор НАБУ може бути очолити посаду вже на початку лютого.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-04 21:04:48