Україна і світ

Уряд національної згоди Лівії звинуватив Радбез ООН у бездіяльності

Джерело : www.112.ua

Радбез ООН нехтує ситуацією у Лівії, вважають в уряді національної згоди країни Anadolu

За причини того, що Радбез ООН нехтує ситуацією в Лівії, армія Халіфи Хафтара почала наступ на столицю країни Тріполі. Про це йдеться в заяві уряду національної згоди Лівії, повідомляє Anadolu.

“ООН і РБ ООН несуть пряму відповідальність за бездіяльність щодо злочинів, скоєних генералом Хафтаром”, – йдеться у заяві.

Уряд національної згоди закликав провести розслідування дій країн, які підтримали наступ на столицю з повітря.

В документі підкреслюється, що повітряні удари по захисниках Тріполі і цивільних об’єктах столиці спрямовані на те, щоб приховати факт провалу наступу армії Хафтара.

Авіаудари по Тріполі уряд національної згоди назвав “черговим військовим злочином Хафтара”.

Раніше прихильники уряду Тріполі звинуватили безпілотник ОАЕ в попередніх повітряних ударах. У минулому Об’єднані Арабські Емірати і Єгипет допомагали Хафтару, колишньому генералу Каддафі, наносити удари з повітря, коли він поступово захоплював контроль над сходом.

28 квітня повідомлялося, що Лівійська національна армія (ЛНА), очолювана генералом Халіфою Хафтаром, завдала повітряного удару по Тріполі.

Нагадаємо, військова прокуратура Лівії видала ордер на арешт фельдмаршала Халіфи Хафтара, командувача наступаючої на Тріполі Лівійської національної армії (ЛНА).

Лівія переживає спалахи насильства і політичну нестабільністю з тих пір, як в 2011 році був повалений і убитий правитель країни Муамар Каддафі.

Остання криза почалася з моменту, коли фельдмаршал Халіфа Хафтар віддав наказ розпочати операцію “Звільнення Тріполі”.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-29 02:00:00

Close