Новини Чернігова

Уряд Латвії виділив 50 тисяч євро на вікна для чернігівського УТОГ

50 тисяч євро виділив уряд Латвії на відновлення вікон для чернігівської філії українського товариства глухих. Це підприємство постраждало в березні від авіабомби, яку скинули на стадіон імені Гагаріна. За ці гроші встановили 75 вікон, 25 листопада посол Латвії особисто завітав до чернігівського УТОГ.

“Зима на підході, холодна пора. Якщо будівля підприємства залишається без вікон, звісно там працювати неможливо. Підказка була зі сторони обласної адміністрації, що це дуже важливе підприємство, тут задіяні люди з інвалідністю. В цей самий час, вони роблять дуже важливу роботу – виконують замовлення, держзамовлення для Збройних Сил України. Не тільки на словах, а й ділом можемо надавати таку допомогу нашим партнерам, нашим друзям тут в Україні”, – розповів надзвичайний і повноважний посол Латвії Ілгварс Клява.

Уряд Латвії виділив 50 тисяч євро на вікна для чернігівського УТОГ
Надзвичайний і повноважний посол Латвії Ілгварс Клява. ФОТО: Суспільне Чернігів

За словами директорки підприємства Людмили Зубрицької, вони з літа чекали на встановлення вікон. Але через бюрократичні процедури повністю засклили будівлю лише зараз.

“У нас працюють інваліди по слуху, й підприємство – це їхня родина, сім’я, куди вони приходять не тільки працювати й заробити якісь кошти, але й поспілкуватись, допомогти один одному, поділитись чимось. Це для них дуже важливо”.

Уряд Латвії виділив 50 тисяч євро на вікна для чернігівського УТОГ
Директорка підприємства Людмила Зубрицька. ФОТО: Суспільне Чернігів

За словами посла Латвії, уряд країни продовжить підтримувати та допомагати Чернігівщині.

“Будемо дивитись у майбутнє, що ми можемо, з якимись об’єктами допомагати, відновлювати. Це, мабуть, вже буде у наступному році. На майбутнє ми будемо залучати підприємців, які теж залюбки дивляться, як вони можуть допомагати Україні. І вже на початку грудня в нас буде координаційна нарада в Ризі, ми сподіваємося, що буде залучено й приватний капітал та пожертви. Тобто це спільні зусилля від громади”, — розповів Ілгварс Клява.

Читайте також

До Чернігова вдруге за тиждень прибули вантажівки з генераторами з Данії

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2022-11-25 19:49:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин