Україна і світ

Уряд ФРН і парламентарі прокоментували результати виборів в Україні

Німеччина розраховує на роботу нового українського уряду над реформами та боротьбу із корупцією

Джерело: 112.ua

Уряд ФРН і парламентарі прокоментували результати виборів в Україні

Уряд Німеччини вітає результати парламентських виборів в Україні і розраховує, що новий Кабінет міністрів в Україні незабаром приступить до своїх обов’язків і працюватиме над програмою реформ, включаючи боротьбу із корупцією. Про це повідомив посол України в Німеччині у своєму мікроблозі в Twitter.

Новини за темою: Линкявичус запевнив у підтримці України з боку Литви після виборів

“Уряд Німеччини привітав результати виборів в Україні: Берлін розраховує, що новий уряд в Україні скоро приступить до своїх обов’язків і працюватиме над програмою реформ, включаючи боротьбу із корупцією. Німеччина підтримуватиме Україну порадами і справами на цьому шляху і надалі”, – зазначив український дипломат.

За його словами, фракція ХДС/ ХСС в Бундестазі, і лідер ХДС, міністр оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер привітали президента України Володимира Зеленського із перемогою його партії “Слуга народу” на парламентських виборах в Україні.

“Новий Президент має тепер потужним мандатом для впровадження амбітної програми реформ”, – переконана Крамп-Карренбауер.

21 липня в Україні відбулося голосування на позачергових парламентських виборах. За даними Центрвиборчкому, явка виборців станом на 20:00 неділі склала 49,84% за обробленими даними з усіх 199 округів.

Новини за темою: Посли G7 заявляють, що вибори до Ради відбулися з дотриманням основоположних прав і свобод

За результатами опрацювання понад 80% електронних протоколів у Центральній виборчій комісії, партія “Слуга народу” отримала 42,90% голосів виборців, “Опозиційна платформа – За життя” – набрала 12,95%, а за “Європейську солідарність” проголосували 8,31%. “Батьківщина” набрала трохи менше – 8,11% голосів виборців. Останнє місце серед прохідних політсил зайняла партія “Голос” з результатом 6,05%.

Джерело: www.112.ua