Місто і регіон

Урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня.

14 вересня з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту міський стадіон «Спартак» наповнився азартом, духом здорового суперництва, дитячим гоміном на спортивних майданчиках та трибунах, усміхненими обличчями батьків та їх дітей.

Традиційно захід розпочався рівнянням на Державний Прапор та Гімном України.

В урочистій частині міський голова Анатолій Лінник привітав всіх зі святом, закликав якомога більше залучати дітей, молодь та дорослих до занять спортом, адже головна задача – бути здоровими, сильними, гарно навчатись і бути справжніми патріотами свого міста і своєї Батьківщини. Анатолій Валерійович побажав учасникам змагань перемоги, всім присутнім – здоров’я, наснаги і миру, а також з нагоди свята Дня фізичної культури і спорту за високі спортивні досягнення вихованців вручив тренерам Подяки міського голови.

Глядачів захопив виступ естрадно-гімнастичного колективу “Ефект”, який подарував всім гарний настрій.

Після урочистостей на стадіоні тривали змагання з паркового волейболу, пляжного самбо, міні-футболу, в Ніжинському державному університет ім. М. Гоголя – з настільного тенісу, в шаховій школі – шаховий турнір, у міському парку ім. Т.Г. Шевченка – спортивно-розважальний захід «Веселі старти» серед молоді.

Вперше в історії області і міста проводився відкритий кубок з пляжного самбо серед юнаків. До Ніжина завітали команди з Чернігова та району. Третє місце зайняла команда ніжинської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос», друге місце – КДЮСШ НМГО СТ «Спартак», а команда СК “Спарта” здобула перемогу. 

По закінченні переможці та призери змагань отримали кубки, медалі, грамоти та багато позитивних емоцій.

Начальник сектора інформаційно-аналітичної роботивідділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю Катерина Симоненко

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Close