Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 48 раз залучались до ліквідації пожеж

  • Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 48 раз залучались до ліквідації пожеж
  • Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 48 раз залучались до ліквідації пожеж
  • Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 48 раз залучались до ліквідації пожеж

Упродовж минулого тижня (з 14.06. по 21.06.) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 219 чоловік особового складу та 65 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями ліквідовано 37 пожеж, із яких 21-у житловому секторі громадян, 3-на транспорті, 11-в природних екологічних система та 2 інщі. Внаслідок дії небезпечних факторів вогню у с. Патюти Козелецької територіальної громади Чернігівського району 1 особа отримала травми.

У ставку біля с. Мощенка Городнянської територіальної громади Чернігівського району  виявлено потонулого чоловіка.

Також фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 8 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, виявлених у Чернігівському районі (5 разів) та по одному у Прилуцькому, Новгород-Сіверському та Ніжинському  районах. Вилучено та знищено у встановленому порядку 82 вибухонебезпечні предмети, із них 70 артилерійських снарядів калібром 45, 57, 76, 85, 100, 152 мм, 4-ручні гранати РГД-33, Ф-1, М39, 5- мінометних мін калібром 82 та 120 мм та 3-авіаційні бомби АО-2,5.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 12 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

21.06.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова