Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

United for peace: Зеленський запропонував США створити новий союз

Президент України Володимир Зеленський під час свого виступу в Конгресі США запропонував США створити новий альянс. Він матиме назву United for peace (U-24) та надаватиме всю необхідну допомогу за 24 години.

— Повномасштабне російське вторгнення в Україну почалося 24 лютого. І було б справедливо, якби воно завершилось за добу. За 24 години. Щоб зло було одразу покарано. Сьогодні світ не має таких інструментів, – сказав президент.


Зеленський наголосив, що війни минулого спонукали наших попередників створювати інституції, які повинні бути захищати нас від війни. Але вони не працюють, а отже, зазначив він, потрібні нові інституції та союзи.

— Ми пропонуємо створити обʼєднання — U-24. United for peace. Союз відповідальних держав, які мають силу і совість, щоб зупиняти конфлікти. Негайно, – заявив Зеленський під час виступу.

За словами президента України, запропонований ним союз зміг би надавати допомогу у вигляді зброї, санкцій, гуманітарної чи політичної підтримки, фінансів, а також у випадку стихійних лих, гуманітарних криз чи епідемії.

— Якби вже зараз був створений такий союз — U-24, я вірю, що вдалося б врятувати тисячі життів. У нашій Україні. У багатьох інших країнах, – додав він.

Після свого виступу Зеленський показав американським законодавцям відеоролик про війну в Україні та ті звірства, які принесла на нашу землю путінська Росія.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-16 19:56:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин