Україна і світ

Унікальний випадок: до лікарів звернувся 72-річний американець зі скаргами на свист у мошонці

Будівельні матеріали м.Ніжин

Американські медики повідомили про унікальний випадок в їхній практиці. До них за допомогою звернувся пацієнт, яких скаржився на свист в мошонці.

Повідомляється, що насамперед 72-річного американця перевірили на предмет вживання наркотичних препаратів. Але все виявилося чисто.

В результаті рентгенівське обстеження показало досить складну патологію легень. Йшлося про пневмоторакс і пневмомедіастінум — попадання повітря в плевральну порожнину й середостіння відповідно.

Чому при такому стані свистить мошонка, з’ясувалося за допомогою додаткової комп’ютерної томографії.

Виявилося, що повітря з грудної клітини проникав також в область шиї, в черевну порожнину, а також в стегна і мошонку. Свистячий звук був обумовлений раною на лівій стороні мошонки, яка залишилася після операції, проведеної п’ять місяців тому.

Медики повідомляють, що випадки накопичення газу в мошонці, звані пневмоскротум, надзвичайно рідкісні, їх зареєстровано лише близько 60 в світі.

мошонка

Але, щоб вихід повітря з грудної клітини відбувався через отвір в мошонці, таке було зареєстровано вперше.

В результаті проблему з пневмотораксом вдалося вирішити через кілька днів за допомогою декількох пластикових трубок в грудній клітині.

Що ж стосується свистячої мошонки, позбутися про цього стану чоловік зміг тільки через два роки в результаті додаткових операцій, в тому числі і з видалення обох яєчок.

Джерело: American Journal of Case Reports

медики
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-01 10:07:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин