Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Уляну Супрун висадили з таксі через прохання відчинити вікно

Таксист попросив колишню очільницю МОЗ Уляну Супрун разом із чоловіком Марком вийти з авто на півдорозі до пункту призначення. Так водій зреагував на прохання екс-міністра відчинити вікно на два сантиметри.

Уляна Супрун просить відчинити вікна в авто щоразу, як викликає таксі, щоб знизити концентрацію вірусів у повітрі.

– Сьогодні вчинили так само: попросили опустити скло на одному вікні на два сантиметри нижче. Але водій сказав, що не хоче цього робити через те, що утвориться протяг, а він боїться захворіти, – зазначила вона.

Колишня чиновниця разом із чоловіком доводили таксисту, що через протяг не передаються небезпечні збудники хвороб, на відміну від задушливого повітря. Пробували переказати суть дослідження, в якому за допомогою імітації повітря в автомобілі визначили, що їзда з відчиненими вікнами є більш безпечною, ніж із зачиненими.

– Але таксист не захотів нас чути – запропонував вийти на півдорозі з авто. Водій злякався міфічного протягу більше, ніж реального Covid-19, – констатувала Уляна Супрун.

Екс-міністр разом із чоловіком викликали інше таксі, де водій спокійно відчинив вікно на їхнє прохання й довіз до пункту призначення.

Наслідки Covid-19

Екс-очільниця МОЗ Уляна Супрун назвала наслідки коронавірусу для організму.

За її словами, після хвороби можуть бути проблеми з серцем, зростає ризик розвитку хвороб Паркінсона та Альцгеймера.

Джерело: Уляна Супрун

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-29 13:10:04