Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Укрзалізниця не буде підвищувати тарифи для населення — Тимошенко

Укрзалізниця змінить тарифи на вантажні перевезення, але це не стосується пасажирських перевезень. Пріоритетом для останніх є підвищення комфорту в поїздах.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента, координатор програми Велике будівництво Кирило Тимошенко у інтерв’ю Forbes.

Відповідаючи на питання журналістів, як нова команда Міністерства інфраструктури буде виправляти хронічну збитковість УЗ, Кирило Тимошенко зазначив, що анонсоване підвищення тарифів на перевезення до 6 серпня стосується лише вантажів.

Незабаром Наглядова рада УЗ, за словами Тимошенка, оголосить конкурс на нового керівника.

– Не буду говорити, кого я там бачу, тому що це буде тиск на Наглядову раду компанії, — сказав Тимошенко.

Тимошенко додав, що нова команда Міністерства інфраструктури шукає інвестора для Центрального залізничного вокзалу, робить проект міських електричок City Express у Києві, Дніпрі та Харкові.

Вони також працюють зі світовими виробниками залізничного рухомого складу — є всього три лідери в світі, — щоб цьогоріч почати будувати власний завод з виробництва поїздів.

Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко повідомив про плани надати УЗ у межах програми президента Володимира Зеленського Велике будівництво 130 нових вантажних електричних локомотивів виробництва французької компанії Alstom.

Це стало можливим завдяки ратифікації міжурядової угоди між Україною та Францією.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-06 13:23:00