Україна і світ

Укрзалізниця розробила план профілактики коронавірусу

Закупили 10 тис респіраторів, 25 тис рукавичок та понад тисячу захисних окулярів“Укрзалізниця” розробила оперативний план профілактичних заходів, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусу CoVID-2019 в Україні. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

“Укрзалізниця розробила оперативний план заходів з метою профілактики завезення та поширення захворюваності населення на 2019-nCoV. Зокрема, проведені інструктажі персоналу, підготовлені засоби індивідуального захисту та спеціальні приміщення на вокзалах у разі виявлення хворих із симптомами респіраторних захворювань з метою перевірки підозри на коронавірус”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що план розроблявся з урахуванням розпорядження уряду “Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV”, вимог рекомендацій, затверджених наказом МОЗ України та вимог листа МОЗ.

[article_attached position=”1″

З метою профілактики УЗ закупила 10 тис респіраторів, 25 тис оглядових рукавичок та понад тисячу захисних окулярів. Також закуповуються антисептик для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати.

На 19 вокзалах України облаштували спеціальні медпункти з необхідним устаткуванням та протиепідемічними засобами, які дозволять помістити людей з підозрою на зараження у тимчасову ізоляцію. Крім того, пасажирам УЗ вимірюють температуру.

Медпункти знаходяться на таких станціях: Київ-Пасажирський, Чоп, Хмельницький, Івано-Франківськ, Коломия, Суми, Херсон, Ужгород, Львів, Полтава-Південна, Вінниця, Жмеринка, Козятин, Миколаїв, Чернівці, Харків, Одеса, Дніпро та ім. Т. Шевченка. Ще на п’яти станціях розмістили ізолятори: Запоріжжя-1, Рівне, Тернопіль, Фастів, Біла Церква.

Нагадаємо, що на кордоні України та Угорщини всім туристам вимірюють температуру.Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close