Україна і світ

“Укртранснафта” відновить транзит нафти в стандартному режимі 20 травня

Раніше Білорусія припинила транзит нафти в Україну через відсутність резервуарів на українській території

Джерело: 112.ua

"Укртранснафта" відновить транзит нафти в стандартному режимі 20 травня

АТ “Укртранснафта” відновить транзит російської нафти в країни Європейського Союзу в стандартному режимі 20 травня. Про це  повідомила прес-служба компанії.

В “Укртранснафті” уточнили, що процес відновлення транзиту нафти в Європу здійснюється у відповідності з узгодженим усіма операторами “Дружби” графіком.

Відповідно до запланованих заходів, європейські нафтотранспортні компанії до 20 травня проводитимуть підготовчі заходи щодо відновлення транзиту, пов’язані з прийомом нафти з підвищеним вмістом хлорорганіки у власні резервуарні парки.

“У зв’язку з необхідністю європейської сторони додаткового часу на підготовчу роботу, “Укртранснафта” сьогодні, 17 травня, тимчасово призупинила транзит. Таким чином, згідно з графіком, забезпечення транзиту російської нафти по українській території буде відбуватися в стандартному режимі з 20 травня”, – запевнили в компанії.

Нагадаємо, що сьогодні Білорусія припинила транзит російської нафти в напрямку України з-за відсутності резервуарів для “брудної” нафти на українській території. 

Джерело: www.112.ua