Україна і світ

“Укрпошта” хоче замінити відділення у невеликих селах на машини

Поштові відділення в сільській місцевості майже завжди збиткові

Джерело: 112.ua

"Укрпошта" хоче замінити відділення у невеликих селах на машини

“Укрпошта” хоче замінити відділення у невеликих селах на автівки та запровадити мобільні відділення. Про це на прес-конференції заявив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський, повідомляє “Громадське”. 

Експеримент із впровадження мобільних відділень в Чернігівській області виявився вдалим, тому його збираються подовжити та залучити до експерименту й інші області. За інформацією Смілянського, поштові відділення в селах, де проживає менше 2 тис. людей, завжди будуть збитковими. 

“Я вважаю, що це єдиний спосіб повністю покрити територію України. Бо поштові відділення в селах, в яких проживає менше 2 тисяч населення, завжди будуть збиткові. Тому, по-хорошому, цей проект має бути розширений на всю територію України”, – сказав Ігор Смілянський. 

Аби повністю перекрити потреби в Чернігівській області закупили 138 машин та з нуля набрали персонал. Вартість цього проекту склала близько 80 млн грн. Аби продовжити проект з пересувних відділень необхідні інвестиції, проте зараз їх немає. Смілянський стверджує, що один з міжнародних банків готовий видати кредит на суму 800 млн грн під низькі проценти. 

В пріоритеті на впровадження проекту поки залишаються Київська, Вінницька та Полтавська області. 

Джерело: www.112.ua