Місто і регіон

Укрпошта має намір закрити у Ніжині всі збиткові відділення : залишаться лише три

Укрпошта має намір закрити у Ніжині всі збиткові відділення : залишаться лише три

14 лютого на засіданні виконавчого комітету обговорили питання стосовно закриття поштового відділення №2 ПАТ "Укрпошта", яке розташоване по вулиці Графська, 2 (біля Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя). 

Член виконавчого комітету Євген Луняк зазначив, що послугами даного відділення користується багато людей, в тому числі жителі прилеглого району міста, пенсіонери, працівники університету. 

Як зазначив Анатолій Лінник, у Ніжині Укрпошта має намір закрити всі збиткові відділення. А це майже всі, окрім трьох відділень. "Ми вже не один раз вели переговори з Укрпоштою, про недопущення закриття відділень. Але поступово підприємство виходить саме на закриття", – зазначив міський голова.

Додамо, що наразі, в Ніжині функціонує 12 поштових відділень.

Дирекція даного поштового оператора має своє рішення та бачення, вважає, що діяльність відділення №2 не покриває витрати на його функціонування та є збитковим.

Міський голова надав протокольне доручення відділу економіки підготувати звернення від виконавчого комітету Ніжинської міської ради до Чернігівської дирекції Акціонерного товариства "Укрпошта" щодо недопущення закриття відділення поштового зв’язку № 2 в місті Ніжині.

Джерело: mynizhyn.com