Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Укріплення кордону та ситуація на українсько-білоруській ділянці (Відео)

Повномасштабне вторгнення в Чернігівській області розпочалося саме з цього місця. О 4.20 ворог розстріляв безпілотниками одне з місць дислокацій прикордонників і вони прийняли на себе перший удар. Ми дізнались, яка зараз обстановка на українсько-білоруській ділянці», — Іра Пономаренко, журналіст.

«Зміни в обстановці немає. ДПСУ здійснює розвідкою своєю, а також розвідкою інших Сил Оборони України, то змін на території республіки білорусь ми не фіксуємо. Водночас ми знаємо, що частина найманців рф, бійців і регулярних військ є, але в тилу республіки білорусь. Для нас на сьогодні це загрози жодної не становить, адже немає того ударного кулака, щоб наступити з цього боку на територію України», — Олег – офіцер прикордонної служби.
Пише cheline.com

З квітня 2022 року, коли Сили Оборони України вигнали ворога з Чернігівської області, прикордонники та суміжні підрозділи не втрачали часу й одразу розпочали укріплення та облаштування кордонів.

«Створюють і лісові завали, мінно-вибухові загородження як протипіхотні, так і протитанкові, створюємо протитранспортні рови, також різні типи загороджень із колючого дроту та з дроту-путанки. Для піхоти противника на деякий час це також буде штучною перешкодою і стримає його, щоб наші сили змогли вчасно зреагувати та завдати вогневого ураження», — Олег – офіцер прикордонної служби.
Раніше ми писали: Ніжин: два роки війни очима учасників (2022-2024 роки)

Окрім наземних укріплень, наші прикордонники також мають у своєму розпорядженні різноманітні літальні апарати, що використовуються для здійснення контролю над нашою територією.

«Доволі потужною лінією захисту є наші ударні дрони, типу FPV, на даний час вони досить популярні, і наші військовослужбовці багато проходять навчань, тренуються і удосконалюють цю систему. – А що нам треба ще зробити, щоб ми були максимально захищені? – Ну, щоб максимально захищені, це насамперед ППО, авіація та більше зразків новітньої техніки», — Олег – офіцер прикордонної служби.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Необхідно завжди підтримувати та допомагати нашій армії, оскільки велика сила нації завжди полягала в її єдності та готовності стояти на захисті своєї країни.

Читайте також: Українські перевізники у відповідь блокуватимуть кордон з Польщею: що відомо
Журналіст: Іра Пономаренко
Оператор: Сергій Бутько
 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-02-29 09:08:13