Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Укренерго пояснило причини аварійної допомоги з Білорусі та Словаччини

Національна енергетична компанія Укренерго вимушено активувала аварійну допомогу з енергосистем Білорусі та Словаччини через дефіцит потужності в енергетичній системі України.

Про це йдеться на офіційному сайті Укренерго. За даними компанії, орієнтовний обсяг аварійної допомоги становитиме близько 3 500 МВт з Білорусі та 800 МВт зі Словаччини.

Укренерго пояснило причини дефіциту потужностей. Компанія зафіксувала підвищену аварійність на енергоблоках теплових електростанцій у період сезонного зростання споживання.

Водночас у вівторок, 2 листопада, представники компанії спостерігали значне перевироблення електроенергії на гідроелектростанціях та зниження генерації відновлювальних джерел енергії.

Зокрема, на ДТЕК Курахівська ТЕС затримали вихід з планового ремонту блоку №8. Наразі його перевели в аварійний ремонт до 5 листопада включно.

З ремонту також вивели корпус 1А ДТЕК Криворізької ТЕС, енергоблоки №11 та №6 ДТЕК Бурштинської ТЕС, що унеможливило перефіксацію енергоблока №8 цієї електростанції на роботу в об’єднаній енергетичній системі України. Це могло б допомогти зменшити дефіцит потужності.

В Укренерго зазначили, що через стрімке підвищенням рівня аварійності генеруючого обладнання на ТЕС компанії ДТЕК, компанія звернеться до Державної інспекції енергетичного нагляду України щодо необхідності проведення відповідних перевірок.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-02 22:23:17

Магазин Автозапчастин м.Ніжин