Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Українські виробники кондитерської продукції домовилися щодо експорту в Саудівську Аравію

Українські виробники кондитерської продукції: Харківська бісквітна фабрика, Львівська майстерня шоколаду та Грона підписали контракти з компаніями щодо експорту своєї продукції в Саудівську Аравію та інші країни регіону Затоки.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що МЗС докладає максимальних зусиль для нарощування експорту української харчової продукції в країни Затоки, які розглядаються українськими виробниками як перспективний ринок.

– Посольства України в цьому регіоні активізували переговори з місцевим бізнесом для пошуку торговельних партнерів українським компаніям і відзначають, що українська продукція має високий потенціал на ринку. Ми активно формуємо позитивний імідж української продукції та її просування в цьому регіоні, – сказав він.

В МЗС додали, що ще декілька українських виробників кондитерської продукції знаходяться на завершальній стадії переговорів з імпортерами та дистриб’юторами із Саудівської Аравії щодо підписання контрактів.

Глава Міненерго Герман Галущенко повідомив, що Україна знову почала отримувати електроенергію з Білорусі. Про це він сказав під час прес-конференції 22 листопада.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-19 19:38:48

Магазин Автозапчастин м.Ніжин