Україна і світ

Україні потрібна не тільки лібералізація, але й легалізація обігу зброї – Резніков

Будівельні матеріали м.Ніжин

У мобільному додатку Дія розпочалося опитування громадян щодо їхнього ставлення до обігу зброї в Україні.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков та окреслив дві причини власного позитивного ставлення до легалізації обігу зброї.

– Ті, хто слідкує за моїми висловлюваннями, знають, що я давно є послідовним прихильником лібералізації обігу зброї. Тому я підтримую ідею цього опитування і збираюся взяти у ньому участь. Я дам відповідь не як міністр оборони. І навіть не як людина, що з задоволенням відвідує стрільбища і тири, давно стріляє як на снайперські відстані, так і навчається володіти зброєю ближнього бою. Я відповім як юрист, – пише Резніков.

По-перше, “коли до України вдерлися російські окупанти, десятки тисяч наших громадян отримали автоматичну зброю для захисту своїх домівок у максимально “ліберальний” спосіб”.

Також міністр підкреслює, що у багатьох ситуаціях це стало вирішальним чинником, проте виникли і проблеми, адже не всі вміли володіти зброєю і поводитись з нею безпечно.

  – Вважаю, що Україні потрібна не тільки лібералізація, але й легалізація обігу зброї. Впорядкування. Формування культури безпечного і відповідального ставлення до зброї.

По-друге, закон дозволяє громадянам використовувати будь-яку зброю проти ворога.

– Я вважаю логічним не створювати заборони, а регулювати використання зброї через формування стрілецької культури. Ефективне використання зброї – це не тільки особисті навички, це також певний стан свідомості і наявність відповідної інфраструктури, – повідомляє міністр.

Також він переконанний, що “в Україні потрібно розвивати мережу стрільбищ, тирів, стрілецьких клубів, відповідних змагань, щоб кожен громадянин, який відповідає розумним вимогам, мав можливість навчитися користуватися зброєю, підтримувати навички”.

Джерело: Олексій Резніков

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-27 01:53:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин