Україна і світ

Українцям дозволили міняти гривні на євро в банках Італії

Будівельні матеріали м.Ніжин

Українці, які через війну вимушено перебувають в Італії, можуть обміняти готівкову гривню на євро з 21 червня. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Зробити обмін готівки зможуть громадяни України, зокрема неповнолітні, які отримали дозвіл на тимчасове перебування в Італії або яким надано міжнародний захист.

Обміняти гривню на євро можна буде у філіях італійського центробанку на території Італії або в установах комерційних банків. Загалом перелік налічує понад 400 відділень банків-партнерів по всій країні. Список філій доступний та оновлюється на вебсайті Банку Італії.

Зазначається, що для обміну валютної операції неповнолітніми особами необхідна присутність законного опікуна.

Дозволено обмін готівкової гривні в межах встановленого ліміту до 10 тис. грн на одну особу. До обміну прийматимуться банкноти номіналом від 100 до 1 тис. грн. Банкноти нижчих номіналів та монети для обміну не прийматимуться, також обміну не підлягають значно зношені банкноти.

Обмін здійснюватиметься із застосуванням фіксованого обмінного курсу гривні до євро, який визначатиме НБУ. Інформація про встановлений курс оновлюватиметься щоп’ятниці та публікуватиметься на офіційному сайті Банку Італії.

Операції обміну готівкової гривні не передбачають відкриття рахунку чи сплати будь-яких платежів.

НБУ нагадав, що з початку повномасштабної війни вже уклав угоди щодо обміну готівкової гривні з центральними банками Польщі, Німеччини, Бельгії, Швеції та Нідерландів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-17 21:33:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин