Україна і світ

Українці зможуть вільно купувати пістолети з наступного року – Андрусів

Будівельні матеріали м.Ніжин

З наступного року українці зможуть вільно купувати пістолети, оскільки 70% громадян за результатами опитування підтримали право на володіння зброєю для особистого захисту, півідомив радник голови МВС Віктор Андрусів.

За його словами, Міністерство внутрішніх справ вже готує зміни до відповідного законопроєкту.

– Наголошую, йдеться саме про пістолет, а не гранатомет чи автомат Калашникова. Міністерство погоджується з рішенням українців, і вже готуються зміни до другого читання законопроєкту, – написав він у соцмережі.

Андрусів уточнив, що друге читання закону відбудеться упродовж літа- осені, а потім ще потрібен певний час на запуск реєстрів зброї.

– Можливо, будуть внесені додаткові рішення, щоб ми могли зберігати контроль за обігом зброї: перевіряти чия вона, як відбуватиметься процес реєстрації, в які періоди власник зброї має проходити перевірки, – наголосив радник глави МВС.

Верховна Рада 23 лютого підтримала у першому читанні законопроєкт №5708 Про право на цивільну вогнепальну зброю.

Цей документ врегульовує питання виробництва, набуття, володіння, відчуження, носіння, транспортування, ремонту, застосування виключно цивільної зброї.

Зокрема, передбачається, що фізичні особи не можуть мати у власності цивільну вогнепальну зброю категорій А, тобто автоматичну вогнепальну зброю.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-03 16:09:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин