Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Українці готові захищатися: громадський активіст про загрозу повторного вторгнення Росії

Зараз, коли Володимир Путін залякує весь світ своїм ядерним та іншим воєнним потенціалом, у Мюнхені стара Європа чітко дала зрозуміти Україні, що не захищатиме її зі зброєю в руках. Що не оголосить Росії війну, якщо вона на нас нападе. Що Україні в озорому майбутньому не світить ані членство в ЄС, ані членство в НАТО.

Але Україна – не Чехословаччина Бенеша. Ми готові битися. І це наш головний меседж світу. Ми готові битися за кожний метр української землі. Ми будемо битися у містах, містечках і селах.

Земля горітиме під ногами російських агресорів на Донбасі, Слобожанщині, Приазов’ї та Причорномор’ї, по обидва береги Дніпра, на Поліссі, Сіверщині, Волині, Галичині, Поділлі, Бессарабії та Закарпатті, у поліських болотах та наддніпрянських степах.

Ми готові битися, незалежно від того, що скажуть президент та парламент України. Якщо вони спробують капітулювати, на них чекає доля Віктора Януковича. Тільки до Ростова-на-Дону їм не втекти.

Ми готові битися незалежно від того, що скажуть німці, французи та італійці. Ми будемо битися у Дніпрі, Харкові та Києві так, що земля здригатиметься у Берліні, Парижі та Римі.

Ми засвоїли уроки XX століття: власна державність, якою б недолугою вона не була, – це єдиний гарант від масового фізичного знищення українців. Від нищення української душі, мови та культури.

Ми готові битися. Ми заплатимо будь-яку ціну, щоб вистояти. Якщо зникне армія, кожне село, містечко та мікрорайон перетвориться на партизанські загін.

Ми готові битися. Ми будемо вбивати агресора без жодних вагань та жалю: у наших містах, лісах, полях, степах, на річках та озерах. Якщо Володимир Путін наважиться атакувати Україну, українська земля цієї весни стане червоною від російської крові.

Ми готові битись. І ми переможемо, бо правда на нашому боці. Але Європа отримає на своєму східному кордоні не члена своїх альянсів, а європейський Ізраїль. Він діятиме так, як вважає за доцільне, і тоді, коли вважатиме за потрібне. На війні як на війні.

Фото: Офіс президента, Depositphotos, Dreamstime

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-02-21 20:59:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин