Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна завершує роботу над першою частиною анкети-опитувальника для членства в ЄС

У п’ятницю, 15 квітня, президент України Володимир Зеленський провів нараду з членами Кабінету Міністрів та представниками Офісу глави держави з актуальних питань розвитку економіки країни в умовах війни, а також щодо першочергових завдань, які потребують вирішення.

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті Офісу президента.

Так, повідомляється, що Україна завершує роботу над першою частиною анкети-опитувальника для отримання статусу кандидата на членство в Європейському Союзі.

Також учасники наради обговорили повернення до роботи бізнесу в Україні. Зокрема, було відзначено поновлення роботи важкої промисловості, металургії та машинобудування.

Окремо обговорювалися питання макроекономічної стабільності та інфляції, надходження гуманітарної допомоги, стан державних видатків, функціонування української енергосистеми та завершення проходження осінньо-зимового опалювального періоду.

Президентові звітували про роботу Укрзалізниці, посівної кампанії та екологічної політики в умовах воєнного стану.

Нагадаємо, анкету-опитувач для набуття Україною статусу кандидата на членство в Європейському Союзі Володимиру Зеленському передала 8 квітня у Києві президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-15 18:54:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин