Україна і світ

Україна запроваджує спільний митний контроль з Польщею – Зеленський

Будівельні матеріали м.Ніжин

Сьогодні був справжній польський день. Саме так президент України Володимир Зеленський почав своє нове звернення.

Зеленський зазначив, що був радий вітати в Україні президента Польщі Анджея Дуду.

– Я радий відзначити, що україно-польські відносини нарешті на абсолютно чистій основі, без будь-яких чвар та конфліктної спадщини – це справжнє досягнення. Історичне досягнення наших народів, – зазначив Зеленський.

Також президент України підписав указ про запровадження нової відзнаки України для вдячності містам та партнерським державами, які підтримали Україну.

– І першим таким містом став Жешув (Польща) – місто-рятівник, цілком справедливо, – повідомив Глава держави.

Також Зеленський зазначив, що почалась підготовка законопроекту, який буде дзеркальним відповідником ухваленого в Польщі закону про українців.

– Тепер у них українці та українки, які тимчасово перебувають у Польщі, отримуватимуть ті самі можливості, що і поляки. Це буде правильний жест, – зауважив Зеленський.


Зеленський також повідомив, що Україна разом з Польщею запроваджують спільний митний контроль. За словами президента, це пришвидшить процедуру проходження кордону та прибере більшість корупційних ризиків.

– Ввечері говорив з прем’єр-міністром Британії Борисом Джонсоном, розказав про зустріч, переговори, ситуацію на полі бої. Говорили про те, як збільшити обсяг нашого експорту, перед усім, агропродукції та обсяг імпорту пального в Україну, – повідомив Зеленський.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-23 02:33:00

Магазин Автозапчастин м.Ніжин