Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна введе санкції через вибори в Держдуму РФ на окупованих територіях – Данілов

Україна введе санкції через вибори у Державну думу Росії на окупованих територіях Криму і Донбасу. Санкції введуть також щодо міжнародних спостерігачів.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов за підсумками засідання РНБО 17 вересня.

– Переважна більшість санкцій стосуються питань, які сьогодні є на окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей – це вибори в так звану Державну думу Російської Федерації. Ми впевнені, що на цих територіях не має права  Російська Федерація проводити вибори, тому всі учасники цього процесу, які беруть участь, члени виборчих комісій, агітатори, кандидати, всі спостерігачі, які є офіційними особами на цих виборах, будуть під санкціями нашої країни, – розповів він.

За його словами, РНБО вже відпрацювала перший список таких осіб. Він сказав, що всі без винятку ці особи незабаром указом президента потраплять під санкції.


Нагадаємо, відсьогодні в Росії починаються вибори в Держдуму, але проходять вони без спостерігачів, з численними маніпуляціями, переслідуванням критиків режиму і залякуванням виборців.

Процес розтягнули на три дні: проголосувати можна на ділянках, відправити бюлетень поштою або навіть поставити позначку онлайн.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-17 22:08:59

Магазин Автозапчастин м.Ніжин