Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Україна вперше візьме участь у засіданні комітету ради НАТО з питань озброєнь

Україну вперше запросили до розширеного формату Конференції національних директорів озброєнь у штаб-квартирі НАТО, яка відбудеться 26 жовтня.

Про це повідомив заступник міністра оборони Олександр Носов, який і представлятиме країну на заході.

Україна раніше залучалась до участі у засіданнях Конференції. Але наразі вперше йдеться про питання, що належать до прерогативи виключно держав-членів НАТО.

Зокрема, вони стосуються інновацій в оборонно-технічній сфері, трансформацій у взаємодії з наукою та оборонно-промисловим комплексом та досягнень оптимального співвідношення воєнних потреб і бюджетних можливостей.

Крім того, у Брюсселі заплановані двосторонні зустрічі Олександра Носова з національними директорами з озброєння держав-членів НАТО.

Зазначимо, що Конференція національних директорів з озброєння (Conference of National Armaments Directors-CNAD) з 1996 року є вищим дорадчим комітетом Північноатлантичної ради Альянсу з питань озброєнь.

Вона координує реалізацію політики НАТО у сфері розвитку озброєння і військової техніки. До роботи Конференції залучаються керівники національних відомств або підрозділів відомств, які відповідають за формування та реалізацію політики у сфері озброєння і військової техніки.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-25 21:47:40

Магазин Автозапчастин м.Ніжин